Soru ve Cevap

AKLINIZA TAKILAN SORU ve CEVAP

.DXF .DWG Formatındaki bu tür dosya çizimlerini , Autocad, Artcam, Aspire, Alphacam, Corel, 3D Max, Solidworks, Inventor gibi programlarda import içeri aktar seçeneği yada vektörel aktar kısımları ile rahatlıkla açabilir ve ölçülerini genişlik ve boy olarak değiştirebilirsiniz.

.STL Formatındaki bu tür dosya çizimlerini , Autocad, Artcam, Aspire, Alphacam, Corel, 3D Max, Solidworks, Inventor gibi programlarda import içeri aktar seçeneği ile rahatlıkla açabilir ve ölçülerini genişlik kalınlık ve yükseklik olarak değiştirebilirsiniz.

DXF veya STL formatındaki dosyaların ölçülerini kullanacak olduğunuz ör:(Artcam, Aspire, Alphacam) gibi programlarla rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan çizimleri tek veya toplu şekilde paket olarak satın alabilirsiniz. toplu paket olarak almanız sizin için daha avantajlı olacaktır.

Web sitemizde bulunan çizimler müşterilerimize özel olup , çizimleri satın alan müşterilerimiz üretebilir satabilir. lakin, çizimlerin kopyalanıp çizim olarak başkalarına satılması kesinlikle yasaktır.

Sitemizde yer alan modellerimiz, tasarımlarımız telif hakları kanunu ile korunmaktadır.
ve bu kanun gereğince, “modelleri, kopyalayamaz, benzerini çizemez, satamaz, kiralayamaz,
başkasına veremezsiniz”. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunan eserler, eserin
oluşturulduğu andan itibaren başlayan doğal bir korumadan yararlanır. Telif Hakkının doğması için sınai haklarda olduğu gibi (marka, patent) tescile gerek yoktur.

Evet, özel çizimler yapıyoruz bize modellerin resimleri yada kağıda çizilmiş gösellerini gönderirseniz istediğiniz ölçülerde modelleri (DXF, STL) 2D ve 3D formatında çizer ve modeller, e-mail yada whatsapp üzerinden gönderebiliriz.

Çizim Sepetim0
Sepetinizde çizim yok!
Kapat
0