3D Baskı Tasarım

3D BASKI İLE SİZE ÖZEL PARÇA ÜRETELİM

3D Baskı hizmeti veren firmamız, aynı zamanda bir prototip üretim merkezidir. 3D yazıcı ürün yaptırma konusunda hizmet vermektedir. Ürününüzün STL datasını gönderin teklif verelim ve çalışmaya başlayalım. Üç boyutlu yazıcıdan tasarlanan ürünlerinizin baskılarının alınması sürecinde profesyonel hizmet sağlayan Cnc Çizimleri, bunun yanında ürünlerin üretim sonrası temizleme, boyama, vida çekme, alıştırma gibi işlemleri yapmaktadır.

3D printer ile üretilen parçaların mukavemetlerinin arttırılması için ise talep halinde ısıl işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin talebi ile ürünlerini beraber tasarlayıp, üretime hazır hale getirip, 3b baskı yöntemi ile ABS, PLA, NYLON, ABS, Karbon Fiber Takviyeli Poliamid, Cam Fiber Takviyeli Poliamid gibi birçok malzeme çeşidi ile, aynı zamanda renk ile ürünlerin fiziksel prototipi üretelim.

3D BASKI OTOMOTİV YEDEK PARÇA ÜRETİMİ

Firmamız Türkiye’nin en büyük 3D yazıcılarından birine sahiptir. Barrer Large 3D printer ile baskı boyutu fark etmeksizin müşterilerimize profesyonel 3D baskı hizmeti vermekteyiz.

Cnc Çizimleri firması sahip olduğu teknolojiler ile her türlü plastik model ve ürünler için müşterilerine profesyonel bir modelleme ve yeniden üretim imkanı sunmaktadır. firmamız bünyesinde bulunan; 1200x1200x1500mm boyutlarına kadar FDM / SLA – DLP 3D yazıcılar ile Prototip ve Seri üretim hizmetleri sunulmaktadır.

3D BASKI KUYUMCULUK SEKTÖRÜ

Kuyumculuk sektöründe üretilen değerli ve hassas metallerin (altın, gümüş ve taşlı ürünler), doğru ve güvenli bir şekilde yüksek parlaklığa ulaşması gerekmektedir. Manuel yapılan cilalama prosesleri ürünün kalite standardizasyonunu bozarken yüksek maliyetler de doğurmaktadır.

Ayrıca değerli metallerin işlenmesi sırasında ağırlık yitimini minimuma indirmek gerekmektedir. Tüm bu problemleri ortadan kaldırmak üzere Kromaş olarak yüzeye istenilen kalitenin, estetiğin ve değerin katılması için uygumakine, sarf malzeme ve prosesleri müşterilerimize sunuyoruz.

Çizim Sepetim0
Sepetinizde çizim yok!
Kapat
0